+48 781 030 214
biuro@sprzatanienamedal.pl
Menu

Adres

ul. Kawalerzystów 17 lok. 12, 53-004 Wrocław

Nr telefonu:

781030214

Adres mailowy:

biuro@sprzatanienamedal.pl

Sprzątanie mieszkań

Usługa skierowana do osób, które cenią sobie czystość w swoim domu, ale ze względu na styl życia, codzienne obowiązki zawodowe lub prywatne, czy też niechęć do prac porządkowych rzadko znajdują na nie czas. Nawiązanie współpracy z profesjonalną firmą sprzątającą sprawi, że zawsze będą wracać do czystego i pachnącego domu, bez wiecznego myślenia, że ich doba zdecydowanie powinna trwać dłużej niż 24 godziny.

Jak wygląda współpraca?

Oferujemy:

– jednorazowe i regularne sprzątanie mieszkań,
– sprzątanie podstawowe i kompleksowe (pakiety),
– mycie okien,
– mycie wnętrza mebli (szaf, szuflad, komód itd.),
– mycie wnętrza lodówki i innego sprzętu AGD,
– czyszczenie piekarnika,
– inne usługi (mycie wnętrza kuchenki mikrofalowej, zmywarki, odkamienianie czajników, mycie kaloryferów, sprzątanie balkonu/tarasu itd. – zgodnie z życzeniem Klienta).

Usługi sprzątania mieszkań kierujemy do mieszkańców Wrocławia i okolicznych miejscowości.

Klient podaje nam kilka istotnych informacji, takich jak np. typ obiektu mieszkalnego, metraż, liczba pomieszczeń. Określa swoje oczekiwania odnośnie daty i godzin wykonywania usług, częstotliwości sprzątania. Wybiera odpowiadający mu pakiet (podstawowy lub kompleksowy) oraz przesyła dane do umowy. Zarówno podpisanie umowy, jak i wszelkie ustalenia indywidualne oraz przesyłanie faktur odbywają się drogą mailową.

SPRZĄTANIE NA MEDAL to firma, która ceni Państwa czas wolny, dlatego też dołożyliśmy wszelkich starań, aby uprościć proces nawiązywania współpracy.